Karrier
Szeretnél egy olyan munkahelyet, mely hosszútávon megbízható hátteret biztosít számodra?

Ha szeretsz csapatban dolgozni és megbízható vagy, a rád bízott feladatokat felelősséggel végzed, hevesi, vagy Heves környéki lakhellyel rendelkezel, jelentkezz a Hevesthermhez küld el fényképes önéletrajzodat a karrier@hevestherm.hu-ra.

Amit kínálunk:
  • Jó kereseti lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Stabil hosszútávú munkahely
A munkakörök
Területi képviselő, Partner látogató Elvárás: B kategóriásvezetői engedély,
Nyílászáró piac ismerete,
Pontos precíz munkavégzés.
Műszaki előkészítő Elvárás: Számítógépes ismeretek,
Műszaki beállítottság,
Pontos, precíz munkavégzés.
Arukiszállító- gépkocsivezető Elvárás: C kategóriás vezetői engedély
Fizikai alkalmasság
Megbízhatóság
Rakodó anyagmozgató Elvárás: Fizikai alkalmasság
Pontos munkavégzés
darukezelő,
Elvárás:
Emelőgépkezelő képesítés
Ablakgyártó Elvárás: Műszaki érzék
Ablakgyártásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.